ZÍSKÁŠ NOVOU ZKUŠENOST

Přidáš se ke komunitě úspěšných. Protože nová digitální revoluce a nástup inteligentních robotů - pomocníků už začal. Můžeš mít něco jako řidičský průkaz k trénování robotů.  Získáš novou zkušenost a možná taky humanoidního robota!

Co všechno je tady pro Tebe připraveno?

Zábava

Každý robot by měl být hlavně zábavný! To, co chceme, je vychovat jej tak, aby se s námi nejen zasmál, ale hlavně, aby Tě vždy opravdu rozveselil a skvěle pobavil. To je náš cíl!

Hry s roboty

Hra může být také o tom si něco vyzkoušet. A když je to s robotem, vždycky je to OK. Prostě vždycky víš, na čem jsi a můžeš si vyzkoušet svoje hranice i překročit limity. To by Ti lidé už jen tak nedovolili. Robot ano!

Vzdělávání

Jdeme s trendy a vstřic budoucnosti v rozvoji a vzdělávání. Každý učitel má své názory, pohledy a subjektivní představy o tématech, která Ty můžeš vidět zcela odlišně. A robot to pochopí a snadno přijme. I proto může být skvělým parťákem ve vzdělávání i rozvoji.

Dialog s avatary

Nic nerozvíjí člověka více než dialog. A pokud je založen na postojích a názorech složených z názorů mnoha lidí, pak věř, že Tě to může mnohem více obohatit. A přitom ušetříš tolik času a můžeš jít rovnou k tématu, které Tě opravdu moc zajímá!

Setkávání s komunitou

Ty už víš, že teď více než kdy jindy je potřeba spojit síly. Máme tolik možností ovlivnit naše komunity a celé společnosti. A mít své učitele nebo trenéry je tou nejrychlejší cestou k poznání, sebevědomí a růstu. Zjednoduš si cestu poznání! Pridejte se ke komunitě úspěšných.

Příležitosti a seberealizace

Úspěšní lidé hledají příležitosti stejně jako ostatní. Na rozdíl od nich je ale snázeji rozpoznávají. Jsou totiž připraveni! A Ty se teď můžeš připravit na chvíli, kdy budeš moci využít pomoc robotů s umělou inteligencí. Lidé, kteří se nástupu inteligentních strojů obávají, mají jen skrytý strach z toho, že žádného robota nebudou mít!

Co na to účastníci

Je skvělé, že se můžeme setkávat a diskutovat nejen nad tím, jaké může být náš robotický asistent manuální schopnosti a zručnosti ,ale i jaké má mít návyky, zvyky a očekávané chování.
Míša ŠlégrováLingua Global, s.r.o.
"Je zajímavé, že výstup z METILA mi potvrdil moje charakteristiky a způsob myšlení tak, jako ho vnímám vlastní sebereflexí – co více, na některých myšlenkových omezeních, které identifikovala, už se nějakou dobu snažím pracovat. Mít k tomu od METILA objektivní názor působí do značné míry motivačně."
Lucie Ferstovámise Mars One
Výchova robota je doslova VYCHR! Je to svět informací, příběhů, inspirací a silných motivací. Vždycky něco zajímavého. Vždycky souvislost, která Ti do všeho zapadá jako dílek z puzzle!
Daniela ŠťástnáWriter/Blogger
Je skvělé, že existuje projekt, jako je Výchova robota. Díky účasti v něm můžu být „o krok“ napřed před ostatními. Možnost účastnit se něčeho nového a inspirativního mi totiž umožňuje rozšířit si obzory, a to především v oboru, který studuji. Děkuji, že můžu být součástí.
Tereza Remetová