VÝCHOVA ROBOTA je edukační a volnočasová aktivita zájmové komunity. Každý je vítán!

AKTIVITY

Jdeme cestou sdílení společné a srozumitelné výchovy robota jako pomocníka .........

Kybersoutěž

Jen ti nejlepší postoupili do finále Kybersoutěže 2019, když se jim podařilo nahackovat virtuální ochranku banky. A kdo to byl? Skutečný humanoidní robot v roli strážce finančního ústavu, který se nevědomky stal svědkem loupeže.

Robot Pepper

Robotická ruka KUKA

Setkání robotů

Konference VŠEM

HRY

VÝCHOVA ROBOTA probíhá formou her, které jsou řízeny umělou inteligencí

Hry jsou ke spuštění pro registrované hráče.

HRA: Jaký jsi záchranář?

Ničeho se nebojte ... není to tak těžká hra, jak to vypadá! Zátěžových her ze života není zrovna mnoho. Ve hře Jaký jsi záchranář si můžete za pomocí své vlastní kreativní cesty zahrát na zachránce lidských životů. Postavte si vlastní scénář hry a poznejte, jak byl úspěšný. Bude to napínavá hra, která je plná různých záhad. Vaším úkolem bude stát je nejlepším! Dostanete za úkol zachránit v každém kole maximální počet lidských životů. Cílem bude objevit všechna nebezpečí a zachránit co nejvíce lidí tím, že je dostanete do bezpečí. Musíte se zbavit všech komunikačních nástrah. Hra je určena pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet své schopnosti a dovednosti. Tak honem, zranění čekají! Za první 3 dny spuštění hry soutěžila neuvěřitelná komunita 40.000 hráčů!! U hráčů bylo poznat, že dokáží vlastní intuicí vylepšovat herní simulaci i podle atributů své role. Ti všichni dokázali mezi řádky odhalit pavučiny tajemných souvislostí, které je přivedly ke všech zraněným lidem.

HRA: Jak ve vztazích nenaletět?

Ti opravdu šťastní lidé totiž budují vztahy a v nich vytvářejí prostředí důvěry. Slova stále mají obrovskou moc, ale jsou chvíle, kdy slova jakoby ztrácela svou sílu. Jakou moc dnes mají slova a jakou sílu mají myšlenky? Proč někdy slova neodpovídají činům? A důvěra se pak rozplyne… . Je to tak, že tato naše slepota poukazuje na to, že nemáme zdravě vybudován ten nejdůležitejší vztah, a to vztah sami k sobě. Opravdu dokážete rozpoznat, jestli se k vám lidé chovají upřímně tak, jak tvrdí? Jaký může být vysledek hry? Např. VZTAHOVÝ ŠÉF, který je ve vztazích velmi zkušený, ale evidentně se ve vztazích chce ještě více zlepšovat a tím se také ukazuje, že má nejnižší pravděpodobnost NENALETĚT ve vztahu. Jednoduše se chce neustále zlepšovat a o vztahy se opravdu zajímá. Ale to je jen malá ochutnávka vyhodcení, protože kategorií výsledků je tady opravdu hodně! Tak co ... zkusíte to? 😉

HRA: Jak se zachránit na sítích?

Ve hře “Jak se zachránit na sítích?” si můžeš prověřit spoustu svých vztahových zkušeností nebo i získat nějaké nové, třeba ty digitální. A to je přece výzva! Jak to ve hře probíhá? Za třemi formulemi, resp. třemi branami se skrývá tajemství, které bude odhaleno jen vítězům. Hned po přečtení první formule (něco jako nápovědy) získáš svého avatara, kterého tréninkem naučíš, jak se chovat a rozumět rozhovorům v různých situacích. Také se můžeš s avatarem přiučit něco o vyjednávání, a to se fakt může v životě hodit. Prostě svého parádně vycvičeného a natrénovaného avatara postavíš do arény slovních soubojů. Třikrát na jeho cestě k vítězství bude čelit bráně. Každá ze tří bran komunikuje tak, jak napovídá její formule, kterou dostaneš na začátku herního kola. Každá formule je jakousi nápovědou se symbolickou slovní mapou. Pokud avatar nad branou zvítězí, získá jako důkaz vítězství její klíč. Hra končí, když hráč získá tři klíče. Pak se před ním otevře brána vítězů!

HRA: Banka v ohrožení!!

V této hře se staneš členem výšetřovacího týmu, který je pověřen vyšetřit zmizení peněž z banky. Existuje podezření, že z banky unikla informace z porady o nastavení měnového kurzu na další den. Pokud se podezření potvrdí, znamenalo by to „insider obchodování“, které je trestné a je založeno na zneužití informace v obchodní činnosti. Bezpečnostní složky sestavily speciální tým, který je pověřen vyšetřováním této události. Tým má za cíl toto podezření vyšetřit a případnému viníkovi ho prokázat. Jak ale zjistit, co se stalo? Kde hledat informace, které unikly? Jak se něco takového mohlo stát? Proč došlo k tak obrovským ztrátám banky a kdo na tom mohl vydělat? To vše se teď expertnímu týmu honí hlavou a přemýšlejí, kde a jak s vyšetřováním začít ... Co dalšího vypluje na povrch ve chvíli, kdy přinutíš umělou inteligenci říci opravdu vše? O tom a o velkém napětí je právě tato nová hra. Tak se pojďte pustit do vyšetřování!