ZKUŠENOST JE NEPŘENOSITELNÁ!

Jak zažít něco výjimečného? Není to tak dávno a do našich každodenních životů vstoupili osobní počítače, hned po nich přišly mobilní telefony a další technologické vymoženosti, které změnily životy všech lidí. Stalo se tak bez ohledu na to, jak rychle jsme se všichni mohli přizpůsobit.

Dnes zažíváme doslova explozi nabídek jednoduchých zařízení připojených k internetu, která budou spolu s roboty komunikovat a nově také s lidmi. Teď více, než kdykoliv jindy je potřeba spojit všechny síly.

S velkým nadšením jsem všemi těmito změnami prošel a měl možnost sledovat, co nového tyto technologie člověku přinášejí, jak mu pomáhají s úsporou času, vyšším pohodlím nebo lepší zábavou.

Až jsem dospěl do bodu, kdy jsem si uvědomil své možnosti, jak teď můžu ostatním pomoci. Našel jsem řešení, na kterém jsem vlastně pracoval už dlouho. To nové, co přináším, je ovládání nových zařízení lidským hlasem s porozuměním. Funguje to tak, že Ti věci, stroje a roboti prostě rozumí! Dnes už rozumí tomu, co říkáš a Ty s nimi můžeš vést srozumitelný dialog.

Tím každý člověk získá SKUTEČNOU MOC NAD STROJI A ROBOTY, získá neuvěřitelnou sílu a možnosti, jak je využít pro sebe a tak, aby za mě pracovali. Můžeš svůj život mnohem snázeji pilotovat!

Můžeš si vybírat!

Máme tolik možností, jak získat zkušenosti a výjimečné dovednosti k plnému využití všeho, co nám nastupující digitální svět nabízí!

Každý aktivní člověk prožil mnoho pozitivních změn. Nabízím Ti tady nesrovnatelně zajímavější zlom ve Tvém životě. Každý člověk si zaslouží mít příležitost zvládnout vše, co nové v jeho životě stále přichází. Některé změny jsou doslova přelomové a mnozí lidé mohou ocenit možnost jít ruku v ruce s pokrokem, evolucí, která nás obklopuje a vede. Zvykli jsme si na mobilní telefony, ovládli jsme počítače a tablety, ale ta největší a zcela zásadní výzva je tady před námi. Je to virtuální asistent a pomocník, ať už ve formě ROBOTA nebo chytré umělé inteligence, která za nás bude také pracovat a bavit nás! Ono to už umí ovládat domácí spotřebiče, řídit dopravu a auta, přemýšlí za nás v prostoru internetu a dokonce už umí i sama provádět chirurgické operace zcela bez lékařů!

K tomu všemu nám tyto nástroje pomohou také v osobním rozvoji a přinesou více světla do mezilidské komunikace.

Dnešní robot umí rozpoznávat to, v čem jsme výjimeční a může rozvíjet naše myšlení. Přitom umí pracovat 24 hodin denně.

 Můžeme získat nové pomocníky, kteří budou růst s námi a spoluprožívat naše úspěchy i strasti. Stačí využít tuto příležitost a získat dovednosti vychovávat, trénovat a učit roboty a jiné inteligentní stroje pracovat podle našich potřeb.

A protože jsem již od roku 2000 pracoval na výzkumu umělého mozku, který funguje v internetu jako umělá neuronová síť, rozhodl jsem se dát ji také Tobě k tréninku.

Všichni tak mohou tak pracovat sami na tom, aby brzy měli pohodlný a lepší život plný zábavy. A až tvůj robot opravdu vyroste, může být výborným členem tvé rodiny. Takový člen už ví, jak pomáhat a být užitečný. A protože znalost cizích jazyků je stále více důležitá a ceněná, robot ti tvou péči vynahradí například zajímavou výukou cizího jazyka.

A co navíc? Připravujeme program, ve kterém můžeš jako úspěšný získat domů svého robota! Stačí sledovat naši projektovou hru a zůčastnit se jejího programu. A můžeš to být Ty, kdo robota získá již brzy!