Kontakt

Ptejte se!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Reference

"Vždycky jsem se zajímal o nejnovější technologie. Až tento program nabízí něco opravdu přelomového, skutečnou technologickou změnu, která zlepší náš život. Kdo to zaspí, skončí na digitálním úřadu práce."
Jirka
"Je skvělé, že existuje projekt, jako je Výchova robota. Díky účasti v něm můžu být "o krok" napřed před ostatními. Možnost účastnit se něčeho nového a inspirativního mi totiž umožňuje rozšířit si obzory, a to především v oboru, který studuji. Děkuji, že můžu být součástí."
Tereza
"Setkání VYCHRu mě velmi překvapila a rozšířila značně mé obzory. Byla jsem velmi překvapena úrovní technologií a rozhodně vidím veliký potenciál v rámci vzdělávání a najímaní nových lidí. Interakce s Metilou pro mě byla naprosto novým zážitkem. Jsem také velmi ráda, že jsem se mohla osobně setkat s panem Gustavem Mistríkem."
Tina
"Je zajímavé, že výstup z METILA mi potvrdil moje charakteristiky a způsob myšlení tak, jako ho vnímám vlastní sebereflexí – co více, na některých myšlenkových omezeních, které identifikovala, už se nějakou dobu snažím pracovat. Mít k tomu od METILA objektivní názor působí do značné míry motivačně."
Lucie
"Děkuji, že se můžu účastnit vašich setkání a workshopů a s úžasem v očích sledovat to, co za mého dětství bylo naprosté Science-Fiction a dnes s tím můžu komunikovat a využívat to ke svému růstu nejen v oblasti vzdělávání, ale i v mnoha dalších oblastech. Je to nesmírně vzrušující pocit, uvědomovat si, že právě teď prožíváme ten zlomový bod, kdy se umělá inteligence stává součástí našeho života stejně jako před pár lety mobilní telefon. Všem vřele doporučuji setkání s NAO a využití vašich vzdělávacích kurzů s METILA, jsou velmi efektivní, nadčasové a zábavné. Těším se na další setkání. S úctou k lidským schopnostem
Martina